далі буде...
Jan 25, 2009
трохи спогадів про сніг
Ну і нехай за вікнами туман та відверто дощова і зовсім незимова погода! Але є фотографії з новорічних вихідних і зі справжнім снігом (тільки тепер дійшли руки їх розібрати). Деякі фото викладаю, усі клікабельні (потім, можливо, ще сюди додам):
Зимове..
Фонтан під снігом
Це - вежа у центрі Вінниці, зовсім недалечко від нашого будинку.
Моя мама
Взагалі влітку тут величезна клумба. А взимку - величезні замети снігу і маленькі кіпариси
далі буде...
далі буде...
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Шапка у тебя смешная-))))))))
ReplyDeleteномальная у меня шапка, Милка )) зимняя :Р ))))
ReplyDeleteсмешная!!!!-)))
ReplyDeleteИ вообще ты похож на учителя математики, весь такой *мечтательно*
нечего тут "мечтать", у тебя муж для того есть )))))) а мне нра, клевая шапко =)
ReplyDeleteвот же ж и помечтать не дадут-))))))
ReplyDeleteмечтать не вредно )) хотя хорошее настроение - это тоже гуд )
ReplyDeleteШапка классная.
ReplyDeleteИ то что снег у вас там - вообще круто. У нас в Киеве уже несколько дней как весна, тепло, птички поют :(((