Showing posts with label photos. Show all posts
Showing posts with label photos. Show all posts

Oct 12, 2010

3 роки, 2 споруди, 1 фотоапарат = красиво

Location: Paris / France
Перший знімок цього чудового архітектурного ембієнту зроблено у січні 2007 року. Останній - у вересні 2010.

Загальна кількість знімків: 45 000
Місце зйомки: Париж
Фотоапарат: DSLR Pentax K 110D
Обробка: After Effects / Avid Media Composer
Музичні треки: Motormouth by Lee Groves/Peter Marett, Massive Attack "Montage"
Автор: Pierre Jolivet / pijolivet@gmail.com



Bookmark and Share

Замовити хостинг Пресс-релизы Придбати аудиокниги Купить DVD фильмы Приобрести ссылки

Apr 25, 2010

Фотографии с запахом лета и солнца


Ник Онкен шикарен. Дело даже не в его нью-йоркских корнях. Дело в солнце и улыбках. Сразу как-то захотелось достать с полки свою зеркалку, зарядить аккумулятор и открыть свою фотовесну. Или на курсы какие-то пойти. Или хотя бы скачать самоучитель по фотографии. Зима и холодный март дурно повлияли на мою активность в качестве начинающего фотографа.

Счастливый Ник




Bookmark and Share

Mar 19, 2010

Размер столицы Франции - 26 гигапикселей

Ручаюсь, вы такого еще не видели! Пользователи ШПД-Интернета оценят. Проект - это фотопанорама Парижа общим разрешением в 26 гигапикселей, представляющая собой монтаж из высококачественных фотографий панорамы города. Всего использовано 2346 отдельных фотоснимков в высоком разрешении (общая площадь полученного панорамного снимка составляет 354159x75570 px. В итоге - Париж как живой, да еще и под музыку Яна Тирсьена.

Выбор точек съемки : Martin Loyer
Съемка : Arnaud Frich
Монтаж : Kolor
Сведение и обработка : Kolor & Arrêts sur Images

Смотреть на Париж можно тут



Bookmark and Share

Dec 2, 2009

Nikon vs. Canon: war again or Pentax kick-off? :)

what could happen if a Canon boy met a Nikon girl? Let's ask Photoclub members about that. And don't forget the final words, “We couldn’t keep the act up we just had to face the facts, but hey look on the bright side at least we’re not a Pentax".



Sep 15, 2009

День Міста

dsc_0316

дивитись більше тут. перша моя спроба фотографувати "живу вулицю" на Nikon D60.


Jul 26, 2009

new drawings

а давно я нічого не викладав із свого хоббі :) власне, я і не малював досить давно. сьогодні мав нагоду виправити ситуацію. тому ось вам Катя та Міла (перший портрет сьогодні зробив, другий - ще із місяць тому). все як завжди - ручна робота у Corel Painter X.

Katja

Milka aka Stervenyatko

May 17, 2009

Europe Day

а вот и обещанные фото с Дня Европы. тут несколько, остальные - на фликре. фотографировал в режиме что называется "от бедра", даже не успевал особо как-то "прицелиться", так что не судите строго, делалось все на ходу, держа фотик одной рукой (цифромыльница Olympus mju 700, 7.1 MPx, снимал на 5-ти). получились такие себе уличные картинки:

было байкер-шоу, я на него не попал, зато на улицах зачастую можно было увидеть не только мужскую тусовку, но и женщин на лихом "коне"

байкер, байк и девушка-байкер )




а вот обилие увлеченных детей у фонтана наталкивают на мысль, что надо срочно зарабатывать деньги на хорошую "зеркалку"

счастье


May 11, 2009

lifehack: шпалери - вони скрізь


La Solitudine
by *cocacolagirlie on deviantART

коли набридає звичний робочий стіл чи звичний фон того чи іншого веб-акаунту, настає час змін. починаються пошуки чогось свіженького, новенького, та ще й такого, щоб як ні в кого більше =)

одвічна проблема - де знайти шпалери для робочого стола, обої для десктопа чи ще щось подібне? саме під час подібних пошуків знайшов я ось що (дещо - через Твіттер, інше - через Гугл)

Велика підбірка красивих шпалер для десктопа - всі шпалери широкоформатні, із співвідношенням 16:9, деякі навіть підтримують dual-screen, що дає змогу використовувати їх на широкоформатних екранах та при наявності у вас кількох моніторів одночасно.

Безкоштовні фони для Twitter - перелік корисних посилань на ресурси із безкоштовними шпалерами та фоновими шаблонами для сервісу Twitter (JPG, PSD).

Ще одна підбірка фонових зображень для Твітера - спеціалізований ресурс фонових зображень під Twitter.

І останній в добірці - спеціалізований ресурс на тему "як заробити гроші на Twitter за допомогою рекламних фонових зображень".

приємних вам зовнішніх ефектів, красивих десктопів and stay lifehacked.

May 7, 2009

The Google Photography Prize: для тих, хто фотографує






серед моїх читачів студенти є? а фотографи є? а фотографи-студенти є? а 7500 доларів хочете? а університетський імейл маєте? ну тоді для вас - цікава інформація для роздумів ;)

The Google Photography Prize запрошує усіх студентів долучитись до конкурсу створення нових тем для iGoogle. а проводиться все дійство під егідою елітної the Saatchi Gallery London. конкурс всесвітній, охоплює студентську аудиторію.

для того, аби стати учасником конкурсу, треба вибрати для портфоліо 5 цифрових фото, що складуть тему для iGoogle.

до напівфінальної частини увійдуть 36 робіт, які стануть основою для нових тем і будуть представлені для публічного голосування в межах iGoogle.

у фінал пройдуть 6 осіб, які отримують змогу виставити свої фотороботи в the Saatchi Gallery London.

ну а переможець отримає £5,000 ($7500 USD) та інвайт на "день із Martin Parr".

всі свої фотки треба пересилати на спеціальний сайт до 31-го травня поточного року. а з приводу подробиць та умов читайте тут. А ось тут - правила участі в конкурсі.

Mar 17, 2009

contest: Blogoхата, или Ваше писательское место :)

(c) by JohnBerd

В общем, вы со всякими своими эстафетами мне навеяли одну идею. А кроме того (вот жалко, ссылку потерял!! досадно..сбойнул Сафари и ссылка улетела в неизвестность) - еще и недавно увиденный пост англоязычного дизайнерского блога на тему "рабочее место блоггера" где были фотографии рабочих мест крупнейших 20 блогов мира.

Большинство моих читателей - равно как и я сам - пока к числу "крупнейших" не относимся, но что нам мешает провести подобный конкурс у себя? Правильно, ничего!!

Итак, объявляю конкурс среди всех своих читателей и просто тех, кто мимо проходил и случайно наткнулся на данный пост - "Blogoхата: Ваше writing place". Суть конкурса: сфотографируйте свое рабочее место или то место, где вы обычно пишете / читаете / комментируете блоги. Вот прям вместе со всеми скрепками, ручками, бумажками, колонками, наушниками, тарарамом или безукоризненным порядком. Фото камерой мобильного тоже пойдет, но предпочтительнее цифровые фото в хорошем качестве.

Сделайте фотку своего рабочего места и отправляйте на melnik.ua{at}gmail.com. В письме укажите свой никнейм и адрес своего блога. Конкурс бессрочный; буду еженедельно публиковать 10 фоток ваших рабоче-писательских мест, дорогие блоггеры и блогочитатели :). Еженедельно будет голосование за победителя с самым стильным и интересным дизайном того места, где вы пишете и читаете блоги. Приз для победителя недели - моя заметка с обзором о его (или ее) блоге.

Присоединяйтесь к конкурсу и шлите фотки ваших ноутов, компов, мониторов, столов или где вы там обычно блоггерствуете ;)


Jan 25, 2009

трохи спогадів про сніг

Ну і нехай за вікнами туман та відверто дощова і зовсім незимова погода! Але є фотографії з новорічних вихідних і зі справжнім снігом (тільки тепер дійшли руки їх розібрати). Деякі фото викладаю, усі клікабельні (потім, можливо, ще сюди додам):

Зимове..

Фонтан під снігом



Це - вежа у центрі Вінниці, зовсім недалечко від нашого будинку.

Моя мама

Взагалі влітку тут величезна клумба. А взимку - величезні замети снігу і маленькі кіпариси

далі буде...


Jan 18, 2009

зимно-сніжно- ніжно



Ніколи
А може - ще раз..
Невдовзі зима замете все, що так
Зігрівало нас
(с) Бумбокс

..................................

Настрій якийсь замріяно позитивний, а слова зовсім не лізуть до голови, не біжать по клавіатурі, і взагалі нікуди не біжать. Тому замість тисяч знаків - декілька фото, сповнених зимовими моментами..















ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ