AM / PM
Ранкові нотатки про людей, маркетинг та інтернет
MORE ABOUT ME
Про мене
Читати в Твіттері
Nov 13, 2009
U2, do yu love them too? )
I've got a good mood, nice day and awesome music. If there is the best group in the world - that's U2, really. If you don't agree, if you didn't see the U2 YouTube performance this year several weeks ago - just watch and listen, you'll like it.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
ПОПУЛЯРНІ ПУБЛІКАЦІЇ
No comments:
Post a Comment